2 w 1, Moda damska, Stylizacje, Zestawienia kolorów

Bluzki na lato z ananasem – idealny motyw pod styl tropikalny

dziewczyna stojąca przed wodą na plaży w bluzce z ananasami i w okularach słonecznych
Ananas na bluzkach to zaraz obok motywu papug, flamingów, palm i jeden z najbardziej popularnych motywów tropikalnych jakie można znaleźć na obecne lato. Zdecydowanie najpopularniejszy i najbardziej uroczy trend modowy wśród wszystkich owocowych motywów.

Bluzki na lato z motywem ananasa to świetny wybór dla tych, które chcą dodać trochę więcej uroku i dziewczęcości do swojej szafy. Kolor żółty, będący zarazem oznaczony jako kolor lata, to najlepszy wybór na pogodne dni i ciepłą pogodę. Jeśli jesteś w trakcie poszukiwania bluzek na lato z motywem ananasa to warto zajrzeć w tym kierunku w stronę ZOiO pod adresem https://zoio.pl/odziez-damska/bluzki/bluzki-na-lato/.

Bluzki na lato z ananasem – jak dobrać do niej inne ubrania?


modelka w T-shirtcie szarym z kieszonką z nadrukiem ananasaBluzki na lato z ananasem nosić można na różne sposoby. Na pewno jedna z najlepszych stylizacji jaką można wykonać przy wybraniu tego typu bluzki to dobór rozkloszowanej spódnicy mini lub spódnicy midi w jasnym odcieniu. Jednym z nich może być wybór spódnicy w kolorze białym, żółtym lub ciemnozielonym. Innymi słowy bardzo łatwo jest dobrać do niej każdy element ubioru, który zawiera w sobie motyw koloru znajdujący się na bluzce. Ww. bluzkę damską, widoczną na zdjęciu, możesz zakupić także w ZOiO.

Bluzka z ananasem i jeans? Jestem na tak!

Bluzka na lato z ananasem świetnie będzie prezentować się z dżinsowymi ubraniami. Bardzo dobrze będzie wyglądać z dżinsowymi spodenkami, np. z dżinsowymi szortami. Warto wybrać najmodniejsze w tym sezonie szorty z dziurami lub szorty dżinsowe drapowane lub szorty z poszarpanymi nogawkami. Świetnie będą wyglądać przy takiej bluzce, szczególnie w wersji oversize, szorty dżinsowe wybielone. (Wybielone szorty możesz kupić lub wykonać na swoich starych jeansach DIY wybielając je np. wybielaczem). Bardzo dobrze będzie taka bluzka wyglądać z jeansową mini spódniczką. Dobierz wtedy do niej sandałki na korku, akurat samo co wchodzące w modę na lato 2018, lub w swoje ulubione japonki.

Bluzka z ananasem podana na retro? Da się to zrobić!

modelka stojąca naprzeciwko z założonymi rękoma ubrana w bluzkę w ananasy i w jeansy boyfriendyNa nieco chłodniejszy dzień możesz zestawić tą bluzkę w ciekawą i unowocześnioną odmianę stylu retro uderzającą w lata 90. Pierwszy sposób to założenie T-shirtu z ananasem do jeansowych ogrodniczek (lub sztruksowych w ciemniejszym kolorze – np.  w granacie, czerni lub w fiolecie). Dobierz do tego buty sportowe, a będziesz mieć look zaczerpnięty prosto z lat 90.

To dalej nie jest w Twoim stylu? Spróbuj w takim wypadku stylizację stricte pod lata 90. w dziewczęcej nieco odmianie. Załóż sukienkę na cienkich ramiączkach, typu slip dress, bezpośrednio na bluzkę z motywem małych ananasów taką jak np. na zdjęciu. Nie zasłonisz przy tym całkowicie ten motyw i dodasz więcej oryginalności do takiej stylizacji.

Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,