Moda damska, Największe trendy, Zestawienia kolorów

Kolor żółty, czyli hello yellow! Zdobądź się na odwagę latem

żółty kolor hello yellow

Kolor żółty, czyli kolor kojarzony ze słońcem i latem jest jednym z najlepszych wyborów by użyć go na upalne i gorące dni. Pięknie lśni się pod promieniami słonecznymi,  rozświetla cerę i wspaniale prezentuje się przy opalonej karnacji. Jak go nosić? Dowiedz się o tym w tym wpisie!

Kolor żółty jest kolorem kojarzonym z radosnymi emocjami, pozytywną wibracją i słoneczną pogodą. Idealny kolor do nałożenia na lato, tym bardziej, że najpopularniejszą jego odmianą jest cytrynowa żółć w tym roku.
Możesz założyć całe ubranie w kolorze żółtym lub tylko akcesoria. Na cokolwiek jednak się zdecydujesz na pewno jednym z trafionych wyborów może okazać się założenie obuwia w tym odcieniu. Żółte i złote odcienie modnych fasonów szpilek możesz znaleźć pod adresem https://zoio.pl/obuwie/szpilki.

dziewczyna przy drzewie wiśniowym w żółtym swetrzeStylizacja cała w żółty kolor

Wyjątkowo słoneczna stylizacja letnia to stylizacja monochromatyczna w tym samym kolorze. Najważniejszą zasadą stylizacji w takiej odmianie jest wybór żółtego najlepiej dokładnie w takim samym odcieniu. Innymi słowy jeśli masz np. spódnicę w kolorze zgaszonego i chłodnego żółtego, wówczas resztę ubrania powinnaś wybrać w takim samym odcieniu. Jeśli jednak nie chcesz uderzyć w te same odcienie z jakiegoś powodu wówczas wykonaj stylizację w następujący sposób – wybierz ubranie i jakiś dodatek w jednym odcieniu żółtego (np. przygaszonej żółci), a resztę w jego intensywnej odmianie (np. płaszcz lub żakiet z butami). Nada wówczas lekkiej głębi dla całej stylizacji.

dziewczyna stojąca naprzeciwko żółtego sajdingu z żółtym plecakiem

Kontrast z czernią oraz z bielą


Jeśli jednak nie przepadasz samym żółtym lub uważasz, że sam żółty to za wiele lub passe to spróbuj go zestawić z czernią. Klasyczne czarne szpilki z żółtym kostiumem lub przepiękny kontrast wywołany czarną spódnicą z eko skóry może tutaj być łatwiejszy w zbudowaniu stylizacji. W końcu każdy ma jakieś czarne ubranie pod ręką! Jeśli jednak jesteś zainteresowana dodaniem właśnie czarnej midi spódnicy do stylizacji to zajrzyj do spódnic ze sklepu ZOiO.

Wyjątkowo łagodną odmianą stylizacji i typowo trafioną pod lato to na pewno zestawienie żółtego z bielą. Bardzo łatwo dobrać żółte spodnie do tradycyjnej białej bluzki do stroju i/lub białe dodatki. Świetnie prezentować się będzie żółta zwiewna sukienka do białego plecionego kapelusza, torebki listonoszki w kolorze bieli i białych butów na obcasie.

Złote czy srebrne dodatki?

By nadać ekstra wrażenie do koloru żółtego wybierz złote dodatki, które pięknie będą migotać w promykach słonecznych. Jeśli jednak jesteś za lekkim odskokiem z żółcią wybierz wówczas srebrne okucia i zawieszki w ubraniach i akcesoriach w modzie damskiej. Przy klasycznym skrojeniu ubrań może to wywołać dodatkowy element elegancji.

Pasy, kwiaty i kraty

Z trendów na ten sezon żółty wspaniale wygląda przy pasach, szczególnie spodniach w podłużne pasy. Bardzo zmysłowo i kobieco będziesz wyglądać w żółtej sukience w kwiaty. Natomiast ciekawą odmianą będzie zastosowanie tego koloru w połączeniu z kratą.

Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,