Moda damska, Największe trendy

Bluzki damskie z najpopularniejszymi napisami – letnie top 6

dziewczyna stojąca na chodniku nad wodą w bluzce z napisem i w jeansowych spodniach

Bluzki damskie z napisami to hit sezonu wiosna lato 2018, obok bluzeczek z nadrukami oraz bluzek z logotypami. Te dwa ostatnie rodzaje bluzek świetnie nadają się pod styl lat 90., gdy natomiast tytułowe bluzeczki idealnie pasują do obecnych lat. Zobacz, które napisy na bluzkach są najbardziej popularne w te lato!

Bluzki damskie z napisami są idealnym must have na lato 2018. Jeśli jesteś zainteresowana kupieniem kolejnej bluzki na te gorące lato to warto zajrzeć do sklepu ZOiO, który ma wszystkie niżej wymienione modele damskich bluzek. Wystarczy wejść na adres https://zoio.pl/odziez-damska/bluzki.

Bluzki damskie z napisami – Top 6 najpopularniejszych napisów

Bluzka Phenomenal Women

modelka w białej bluzce z napisem phenomenal womenPhenomenal women, czyli z dosłownego tłumaczenia kobieta fenomenalna. Czego nie każdy wie stwierdzenie te, było tytułem, jaki nadała Afroamerykańska poetka – Maya Angelou – do swojej książki z tomikiem wierszy, które właśnie miały podkreślić i celebrować odmiany kobiecości i płeć żeńską. Idealna bluzka do pokazania tzw. girl power!

Bluzki damskie z napisem Brunette

modelka w bluzce brunetteBluzki damskie z napisem “Brunette” stała się ultra hitem tego sezonu letniego. Najczęściej noszona przez tytułowe brunetki, jako opozycyjny i żartobliwy styl do podkreślenia bycia blondynką 😉 Z tego co widzę blondynki na ulicy w mieście też często noszą bluzkę z tym napisem. Jeśli interesuje Ciebie kupienie taniej bluzki z takim napisem to zajrzyj koniecznie do ZOiO.

T-shirt Who cares I’m awesome

modelka w bluzce who cares Im awesomeTekst “Who cares? I’m awesome”, raczej  jest znany z memów internetowych. Dokładniej jego początki są zawarte w starszym już memie internetowym zaczynającym swoje stwierdzenie “Keep calm and…” (czyli “Zachowaj spokój i…”). Wspomniany mem miał swoje wariacje, ale w tym wypadku zaczęło się od “Keep calm and who cares? I’m awesome”. Koniec końców mem przekształcił się tytułowy cytat.

Daj znak otoczeniu dzięki tej bluzce, że w gruncie rzeczy jesteś niesamowita 😉

Bluzeczka I am not a morning person

modelka w białej bluzce I am not a morning personKto nie lubi wstawać wcześnie rano? Na pewno tzw. nocne marki i wszyscy Ci co muszą zdążyć z rana do szkoły lub pracy 😉 “I am not a morning person” to akurat cytat często widoczny na kubkach do kawy. W tym wypadku bluzka stanowi świetne wskazanie swojego wytłumaczenia dla reszty znajdujących się w pobliżu osób…i być może wywoła zrozumienie lub odrobinę empatii 😉

Bluzka na lato Shopaholic

modelka w pudrym różu bluzce shopaholicSłowo “shopaholic”, czyli nic innego “zakupoholiczka”. Jest jednym z najlepszych słów dla określenia dziewczyn i kobiet, które poddają się szałowi zakupów. A wiele z nas takich właśnie jest!

Bluzka z krótkim rękawem #Together

modelka w bluzce różowej #togetherBluzki na codzień z hashtagiem, zostały spopularyzowane przez social media, które spopularyzowały oznaczanie. Posty, które się udostępnia były i są oznaczane symbolem “#” do dnia dzisiejszego. W towarzyskiej mowie nieraz można usłyszeć jak ktoś używa słów dosłownie “hashtag” by określić swoje emocje i uczucia.

Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,